Strona domowa Krystiana Piwowarczyka. Zwanego dalej jako 'bro', chociaż występującego w sieci pod różnymi innymi nickami.

 

 

Głównym powodem powstania tej witryny była chęć podzielenia się posiadana wiedza. Informacje tutaj zamieszczane mogą być rozpowszechniane na podstawie licencji BWISGNP - 'bierz wszystko i się głupio nie pytaj', więc zasadniczo nie będę miał pretensji o kopiowanie czegokolwiek, chociaż miłoby było gdybyście jednak umieścili informacje o zródle (chyba , że przerabiacie mój projekt/kod/whatever na swój projekt/kod/whatever, bo brakuje wam umiejętnosci/zaangażowania/czasu/pieniędzy/whatever). Innym powodem, dosć ważnym nawet było zdanie przedmiotu Aplikacje Internetowe (strona jest jednym z podprojektów). CMS napisałem od poczatku do końca sam, poczawszy od systemu rejestracji i logowania, po administrację i przetwarzanie tekstów. Do tego dodałem trochę zabezpieczeń przed typowymi atakami, chociaż możliwe, że gdzies jeszcze cos do poprawienia zostało, więc jak macie tu robić defejsa i sie tym tasować przed monitorem to wezcie idzcie na irca i poidlujcie kanal #w. Dzięki. Jakby kogos interesowało to hasła sa posaltowane i shaowane, chociaż nie wydaje mi sie, żeby ktos je chciał wyciagać (-:

 

Kim jest Krystian 'bro' Piwowarczyk:

 

bro to 34 letni facet, który bywał studentem Politechniki Poznańskiej, administratorem, programista, wynalazca, słuchaczem muzyki, ogladaczem filmów itd. w zależnosci od nastroju i ilości wolnego czasu. Nie lubi sformułowań takich jak: "nie da rady", "to niewykonalne", "ale urwał" oraz "AC Milan to najlepszy klub z Mediolanu". Lubi schabowe, pomidorówkę, pizze i pierogi z mięsem i grzybami. Czasem biega po lesie, czasem jezdzi na rowerze, czasem maltretuje kampanie singlowa w SC2. Zakochany w legendarnym Heroes of Might & Magic 3, skad też zaczerpnał pomysł na nazwę tej witryny. Ponieważ nikt pewnie tego nie przeczyta, więc już kończy swój opis.

 

Gdyby ktos był przypadkiem tak zdesperowany, żeby chcieć mnie zatrudnić za godziwe pieniadze, to może napisać na brovarmałpaonet.eu


... and remember:

- Zawodowcy sa przewidywalni - strzeż się amatorów.
- W każdym programie błędy wykazuja skłonnosć do występowania w tym miejscu, które sprawdzasz jako ostatnie.
- Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze, na pewno cos przeoczyłes.
- Masz zawsze o jeden wirus więcej niż sadzisz.
- Jeżeli nie wiesz co czynisz, rób to w sposób elegancki.