3, 2, 1, ... start

Opublikowany: 11-03-2011 19:24 przez Krystian

Po kilku tygodniach przygotowań postanowiłem wreszcie 'upublicznić' swoją nową stronę domową. Całość oparłem o własny CMS i własny layout (przy okazji jest to projekt zaliczeniowy na uczelnię). CMS nie jest jeszcze w pełni sprawny, brakuje też kilku zabezpieczeń, ale najważniejsze mechanizmy działają, więc nie było sensu dalej zwlekać.


Co znajdziecie na stronie domowej Krystiana Piwowarczyka?


Głównie informacje związane ze wszystkim czym się interesuję. Będzie coś o sieciach komputerowych, systemach operacyjnych, kryptologii, bezpieczeństwie IT, znajdzie się też miejsce na trochę kodu źródłowego i to nie tylko pochodzenia uczelnianego. Pozwolę sobie też czasem 'zablogować' niezobowiązująco.


Pewnie ciekawi was dlaczego umieściłem taki właśnie podtytuł strony. Przyczyna jest bardzo prosta, każda informacja może zostać użyta w celach niezgodnych z prawem. Tylko od posiadacza wiedzy zależy jak jej użyje. Czy dotyczy to informacji, które tutaj znajdziecie? Bardzo możliwe.

Kilka dłuższych artykułów jest już przygotowanych, kilka innych jest na różnych etapach rozwoju. Będę je tutaj sukcesywnie publikował.

Brak komentarzy