Poprawki do strony

Opublikowany: 29-04-2011 20:51 przez Krystian

Konkretnie do mojego CMSa, chociaż nie tylko. Po pierwsze usunąłem w końcu kilka głównych błędów bezpieczeństwa. Nie wykluczam, że jakieś jeszcze gdzieś tam sobie siedzą po cichutku, ale wątpię, żeby były specjalnie groźne. Poprawiłem przetwarzanie tekstów, oraz zmodyfikowałem panel użytkownika. Zawartość dzielona będzie od teraz po dziesięć elementów na stronę jeśli zajdzie potrzeba, z przyciskami do nawigacji rzecz jasna.


W zasadzie CMS jest obecnie na takim etapie, że w zupełności wystarczyć powinien większości małym i średnim firmom. Zwłaszcza takim, które potrzebują coś więcej niż wizytówkę i czasem chcą podzielić się pewną treścią jednocześnie nie chcąc zgubić się w czymś przerośniętym. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że taki mały początkowo projekt rozwinie się do takich rozmiarów.


Wiele oczywiście brakuje mu do wielkich kombajnów, na których większość stron jest oparta. Jest za to dość prosty do "ogarnięcia". Stosunkowo szybko można dobudować to co potrzebne. Nie ma też zbyt wielu wektorów ataku, którymi często bywają w dużych CMSach nieużywane i nieaktualne moduły.


Do podstawowej, jedynej widocznej dla niezarejestrowanych osób skórki dodałem dwie kolejne. Równie oszczędne jak ta podstawowa, ale w końcu nikt tu chyba nie oczekuje efektów specjalnych rodem z filmów akcji (-: Wszystkie trzy skiny widoczne są poniżej. Ja w końcu mam czas dokończyć artykuł o łamaniu haseł, pojawi się przed końcem długiego weekendu.


EDIT: dodałem też poprawki do cssów pod IE, coby się również pod bym łajdactwem strona ładnie wyświetlała (-:


Brak komentarzy